Music archiv - Class Rock

Bakerloo

Blues, Rock

Dave Clempson (guitar)
Keith Baker (drums)
Terry Poole (bass)


Bakerloo, špatný zvuk


BakerlooBAKERLOO bylo trio bez budoucnosti a pouze s jedním albem. Pro skupinu bylo důležité, že se prostřednictvím svého vedoucího Dave "Clema" Clempsona vynořili z podzemí a v roce 1969 se zapojili do "rockového dění ". Album Bakerloo nebylo díky špatné technické kvalitě nahrávky zrovna nejlepší. Na nervy šlo nevhodné rozložení skladeb a špatný zpěv. Sice občas probliklo nesporné umění hudebníků, avšak deska byla těžko prodejná.
Clem Clempson za své rockové období prošel skupinami COLOSSEUM, GREENSLADE, ROUGH DIAMOND, CHAMPION, HUMBLE PIE, SNAFU a spolupracoval s muzikanty jako Jack Bruce, Cozy Powell, Rod Argent, Paul Roberts, Jon Anderson, aj. Hrál hudbu od mainstreamu až po heavy metal - vše co mu "přišlo pod kytaru".
Keith Baker skončil u URIAH HEEP a Terry Poole u GRAHAM BOND ORGANIZATION a Colina Blunstonea. Pole a Baker založili ještě MAY BLITZ, avšak zmizeli ještě před nahráním první desky.
/Ilona/


Bakerloo - Discografie


 

 

Bakerloo - Same
Big bear folly; Bring it on home; Drivin' backwards; Last blues; Gang bang; This worried feeling; Son of moonshine; Once upon a time; This worried fe

 

 

 

 


About Us | Contact Us | ©2007 Mládek Zdenek